Aplikacja mobilna Ceramica Marconi

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami w architekturze wnętrz i ceramice łazienkowej, a także zależy Ci na łatwym i szybkim dostępie do naszych produktów - pobierz naszą aplikację mobilną na swojego smartfona i korzystaj jak tylko chcesz.

Dzięki zarejestrowaniu w aplikacji zyskujesz dostęp do wszystkich aktualnych produktów, a także bieżących promocji i wydarzeń organizowanych przez Ceramica Marconi.

Poszukujesz miejsca, w którym znajdziesz nasze produkty? Dzięki naszej aplikacji szybko zlokalizujesz punkt dystrybucji dzięki interaktywnej mapce.

Podoba Ci się nasza nowa kolekcja płytek i chcesz nam o tym powiedzieć? Możesz polubić nasze produkty poprzez aplikację mobilną, a na pewno się o tym dowiemy.

Aplikacja Ceramica Marconi umożliwia także w łatwy sposób wygenerowanie zestawienia wybranego przez Ciebie zestawu płytek i przeliczenia go przez powierzchnię pomieszczenia, tak abyś wiedział ile opakowań potrzebujesz.

PIERWSZE KROKI - czyli zobacz, jak pokochać naszą aplikację!

Aplikacja Ceramica Marconi dostępna jest na systemy Android i iOs.

 

 

Jeśli masz uwagi dotyczące działania aplikacji, skonaktuj się z nami na adres:

it@polcolorit.pl          marketing@polcolorit.pl

Aplikacja mobilna Ceramica Marconi   /   KOLEKCJE   /   FIRMA   /   ABC PŁYTEK   /   INWESTORZY   /   DO POBRANIA   /   DYSTRYBUCJA   /   KONTAKT

by LEMONPIXEL.pl